Përshkrim

Shijoni një personazh klasik dhe elegant që merrni me këto syze të ndryshimit të ngjyrave sapo te pasqyroheni ne diell.
Këto syze ndryshojnë ngjyre nga transparente ne gri sapo te bien ne kontakt me diellin.
Ngjyrat e skeletit te syzeve jane tre ngjyresh,Gri,Zeze,Flori.
Materiali i skeletit: Metal
Materiali i lenteve : Xham Normal  pa Nr.
Lente: Ndryshon ngjyre sapo te ekspozohet ne diell
Ngjyrat e skeletit: Gri,Zeze,Flori
Përdorimi: Femra
Peshë e lehtë dhe e rehatshme
E fortë dhe e qëndrueshme
Dimensionet: 130mm x 50mm x 30mm

 

 

Informacion shtesë

Ngjyra

Gri, E zeze, E verdhe

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Syze për Femra – Xhama që ndryshojne ngjyrë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products