Syze Smart Lenovo

7,490 L9,990 L (-25%)

Shitur nga: ShoppingTV

10 in stock

  • Kapaciteti i baterisë: 120 mAh
  • Koha e karikimit: 2 orë
  • Komunikimi: Bluetooth 5
  • Lente mbrojtese: UV 400
  • Koha e funksionimit me nje karikim te plote:  6 orë
  •  Distanca e transmetimit me valë: Rreth 10 metra
Kodi: K28-112 Kategoritë: , , ,

Altoparlanti i syzeve lidhet me Bluetooth: drejtues dinamik, dizajn unik i zgavrës së zërit për të parandaluar dëmtimin e dëgjimit.

Dizajni me vesh të hapur ju lejon t’i kushtoni gjithmonë vëmendje mjedisit përreth, të shmangni rrezikun dhe të shijoni muzikën.

Zgjidhje me vesh të hapur: Kjo zgjidhje ju lejon jo vetëm të dëgjoni muzikë dhe t’u përgjigjeni telefonatave, por edhe të dëgjoni njoftime nga syzet ndërsa dëgjoni botën përreth jush.

Syzet  inteligjente kanë një mikrofon të integruar për reduktimin e zhurmës që ju lejon të bëni dhe të merrni telefonata.

Syzet janë shumë të përshtatshme për aktivitete në natyrë si çiklizëm, vrap, vozitje, boks, peshkim, basketboll, pazar, etj.

Mund të telefononi lehtësisht zëra me cilësi të lartë.

Performanca e lartë: Koha e karikimit: 2 orë, luajtja e muzikës për rreth 6 orë (në varësi të volumit dhe burimit të zërit), biseda e vazhdueshme rreth 4-6 orë.

Xhami I syzeve I perbere nga material UV 400 per nje mbrojtje sa me te mire te rrezeve ultra violet.

 

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Syze Smart Lenovo”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Address:
  • 4.75 4.75 rating from 12 reviews

Menu

7,490 L9,990 L (-25%)

Shto në Kasë