Përshkrim

Altoparlanti i syzeve lidhet me Bluetooth: drejtues dinamik, dizajn unik i zgavrës së zërit për të parandaluar dëmtimin e dëgjimit.

Dizajni me vesh të hapur ju lejon t’i kushtoni gjithmonë vëmendje mjedisit përreth, të shmangni rrezikun dhe të shijoni muzikën.

Zgjidhje me vesh të hapur: Kjo zgjidhje ju lejon jo vetëm të dëgjoni muzikë dhe t’u përgjigjeni telefonatave, por edhe të dëgjoni njoftime nga syzet ndërsa dëgjoni botën përreth jush.

Syzet  inteligjente kanë një mikrofon të integruar për reduktimin e zhurmës që ju lejon të bëni dhe të merrni telefonata.

Syzet janë shumë të përshtatshme për aktivitete në natyrë si çiklizëm, vrap, vozitje, boks, peshkim, basketboll, pazar, etj.

Mund të telefononi lehtësisht zëra me cilësi të lartë.

Performanca e lartë: Koha e karikimit: 2 orë, luajtja e muzikës për rreth 6 orë (në varësi të volumit dhe burimit të zërit), biseda e vazhdueshme rreth 4-6 orë.

Xhami I syzeve I perbere nga material UV 400 per nje mbrojtje sa me te mire te rrezeve ultra violet.

 

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Syze Smart Lenovo”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products