Syze Virtuale VR Box

1,990 

Sold By: ShoppingTV

In stock

Kodi:kk-171

VR BOX ju sjell ne nje eksperienc te shkelqyer per te pare filma ose per te luajtur lojra.

Stimulon te parit ne distance.Ju ofron pamje 1000 inch me ekran te madh ne distancen 3 m.

Ju ofron pamje 3D dhe ndjesi te mrekullueshme.
E lehte per te vendosur ju smartfonin tuaj.Shkon ne menyre perfekte me formen e  fytyres tuaj.

Fleksibel per njerez te ndryshem.
Nuk do ndjeni lodhje vizuale dhe trullosje,edhe nese i mbani per nje kohe te gjate per shkak te pigmentit te lenteve.

Nje shoqerues mjaft i mire per udhetimet tuaja dhe kohen qe qendroni ne shtepi.

Pershtatet per te gjithe llojet e smartfoneve ( Android / IOS, etc) ndermjet  4.7 – 6.0 inches

Me ane te telekomandes qe mund ta lidhni me bluetooth mund te luani lojera te ndryshme.

Be the first to review “Syze Virtuale VR Box”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Vendor: ShoppingTV
  • 4.44 4.44 rating from 66 reviews
Ndertuar nga Proweb.al

Menuja kryesore