Përshkrim

VR BOX ju sjell ne nje eksperienc te shkelqyer per te pare filma ose per te luajtur lojra.

Stimulon te parit ne distance.Ju ofron pamje 1000 inch me ekran te madh ne distancen 3 m.

Ju ofron pamje 3D dhe ndjesi te mrekullueshme.
E lehte per te vendosur ju smartfonin tuaj.Shkon ne menyre perfekte me formen e  fytyres tuaj.

Fleksibel per njerez te ndryshem.
Nuk do ndjeni lodhje vizuale dhe trullosje,edhe nese i mbani per nje kohe te gjate per shkak te pigmentit te lenteve.

Nje shoqerues mjaft i mire per udhetimet tuaja dhe kohen qe qendroni ne shtepi.

Pershtatet per te gjithe llojet e smartfoneve ( Android / IOS, etc) ndermjet  4.7 – 6.0 inches

Me ane te telekomandes qe mund ta lidhni me bluetooth mund te luani lojera te ndryshme.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Syze Virtuale VR Box”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products