Përshkrim

Produkti ka RAM dhe chipset të fuqishëm për kryerjen e shumë detyrave pa problem.

Përmban dizajn kompakt që siguron transportueshmëri dhe ruajtje optimal.

Materiali me cilësi premium siguron qëndrueshmëri afatgjatë dhe përdorim të gjerë.

Bateria me kapacitet të lartë e fuqizon pajisjen për orë të gjata përdorimi me një karikim të vetëm.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Tablet Atouch A10 për fëmijë 4/64G”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products