Përshkrim

Tapa silikoni për lavatriçe.
4 tapa prej gome që parandalojnë lëvizjen e lavatriçes tuaj.
Të vogla dhe praktike.
Vendosen në 4 këmbët dhe eleminon dridhjet që shkakton lavatriçja.
Material silikoni rezistente.
https://www.youtube.com/watch?v=tG9jZu9fRbw

1.0 Average Rating Rated (1 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
100%

Submit Your Review

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

  1. Adela

    Produkti ok

    Helpful (0) Unhelpful (0)
          More Products