Tapa Silikoni per Lavatrice 4 cope

990 L

Shitur nga: ShoppingTV

9 in stock

Kodi: K208-10

Tapa silikoni për lavatriçe.
4 tapa prej gome që parandalojnë lëvizjen e lavatriçes tuaj.
Të vogla dhe praktike.
Vendosen në 4 këmbët dhe eleminon dridhjet që shkakton lavatriçja.
Material silikoni rezistente.
https://www.youtube.com/watch?v=tG9jZu9fRbw
Average Rating

1.00

01
( 1 Review )
5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
100%
Add a review

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje Për Këtë Produkt

  1. 01

    by Adela

    Produkti ok

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: ShoppingTV
  • Address:
  • 4.31 4.31 rating from 13 reviews

Menu

Tapa Silikoni per Lavatrice

Tapa Silikoni per Lavatrice 4 cope