Përshkrim

Tapet i bute me permasa 2×1.5m, me trashesi 0.7 cm dhe 1.5 cm.

Perdoret nga te dyja anet.

Realizuar, menduar dhe testuar per sigurine e femijeve te vegjel.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Tapet per femije me figura te ndryshme”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products