Tapet per femije

3,490 L

Shitur nga: smart-shoppingtv

10 in stock

Perfekte per femije 0 – 4 vjec (per foshnje apo per femije qe zvarriten).
Dimensionet e tapetit: 180cm x 150cm.
Trashesia: 3mm.

Kodi: K86-166 Kategoritë: , ,

Ambjent miqesor, komod dhe teper praktik per te vegjlit tuaj. Tapet me dizenjim terheqes, me personazhe te dashura, kafshet miqesore duke ndikuar edhe ne rritjen e kreativitetit te tyre.

Tapeti ideal edhe per ju nena, teper i lehte per tu pastruar dhe ze pak hapsire ne rast se deshironi ta mblidhni.
Mund ta merrni edhe ne udhetimet tuaj fare thjesht.

 

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Tapet per femije”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Store Name: smart-shoppingtv
  • Vendor: smart-shoppingtv
  • Address:
  • 4.57 4.57 rating from 7 reviews

Menu