Përshkrim

Tapetet më modern dhe më cilesorë që keni parë ndonjëherë
Materiale super komod per tu pastruar dhe nuk e mbajne papastertine.
Pershtaten ne cdo lloj ambjenti dhe arredimi.
Permasat:180 cm*120 cm.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Tapet”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products