Tapeta per kuzhine

2,490 L

Shitur nga: smart-shoppingtv

Out of stock

Kodi: K208-15

  • Shtroje këmbësh për dyshemenë
  • Moderne dhe fantastike për çdo dekor
  •  Seti vjen me 2 pjesë
  •  Përmasat: 40×60 cm dhe 40×120 cm
  •  Në 3 modele: me kuba, me lule dhe katrorë
  •  Material anti-rrëshqitës në pjesa e poshtme
Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Tapeta per kuzhine”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Store Name: smart-shoppingtv
  • Vendor: smart-shoppingtv
  • Address:
  • 4.57 4.57 rating from 7 reviews

Menu

2,490 L