Përshkrim

  • Shtroje këmbësh për dyshemenë
  • Moderne dhe fantastike për çdo dekor
  •  Seti vjen me 2 pjesë
  •  Përmasat: 40×60 cm dhe 40×120 cm
  •  Në 3 modele: me kuba, me lule dhe katrorë
  •  Material anti-rrëshqitës në pjesa e poshtme

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Tapeta per kuzhine”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products