Tas Inox i Brendshem per Tenxhere Multicooke 5L dhe 6L

3,500 L

Shitur nga: ShoppingTV

Out of stock

  • Materiali:Çelik Inoks,
  • I pershatshem per te gjitha llojete e Multicookerave
  • Me përçueshmëri të fortë termike,
  • Rezistent ndaj deformimit,
  • Eshte i  lehte për t’u pastruar dhe jongjites

Tani mund ta përdorni këtë tas të brendshme prej çeliku inoks për të zëvendësuar tasin  e brendshme origjinale jo ngjitëse.
Të kesh një tas të dytë të brendshme e bën të lehtë dhe të përshtatshëm përgatitjen e shumë pjatave.
Ky produkt mbështetet nga marka e regjistruar tregtare GJS Gourmet, një markë e njohur për pajisjet e kuzhinës. Këto tasa janë ndërtuar që të kenë përçueshmëri të fortë termike, shpërndarje të barabartë të nxehtësisë dhe rezistente ndaj deformimit.  Janë gjithashtu jongjitës, të lehte për t’u pastruar dhe të sigurte në larje enësh.

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Tas Inox i Brendshem per Tenxhere Multicooke 5L dhe 6L”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Address:
  • 4.75 4.75 rating from 12 reviews

Menu

Tas Inox i Brendshem per Tenxhere Multicooke 5L dhe 6L

3,500 L