Përshkrim

Mund të përdoret me frigorifer, pjatalarëse dhe mikrovalë (hiqeni kapakun përpara se ta vendosni në furrë)

Tasi  I xhami drejtkëndësh me 3 ndarje ka një dizajn delikat, materiali transparent prej xhami është bërë nga rëra natyrale, nuk përmban BPA të dëmshme (Bisphenol-A) duhet të jetë jashtëzakonisht i sigurt për shëndetin e përdoruesve.

Material qelqi i qëndrueshëm.

Tasi i qelqit është i pajisur me një kapak plastik PP rezistent ndaj nxehtësisë dhe të sigurt, vula silikoni dhe 4 qoshe me bravë mbyllëse për ta bërë kutinë plotësisht të mbyllur për të ndihmuar në ruajtjen e aromave dhe të mos derdhet ushqimi, përfshirë ushqimin e lëngshëm.

Materiali i qelqit është transparent, pa ngjyrë, pa erë dhe shumë i lehtë për t’u pastruar.

 

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Tas Qelqi me 3Ndarje”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products