Përshkrim

Tastiere dhe Mouse me kabell A4TECH

Model: KR-9276

Këmbët e rregullueshme të tastierës
Demension: 456 × 150 × 28 mm
Pesha: 564 g
Gjatësia e kabllit: 150 cm
Porta: USB
Sensor: Optik
Rezolucioni: 1000 DPI
Demension: 120 × 63 × 38 mm
Pesha: 110 g
Gjatësia e kabllit: 150 cm
Porta: USB

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Tastiere dhe Mouse A4TECH KR-9276”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products