Përshkrim

Tastiere dhe Mouse me kabell A4TECH

Model: KRS-8572

Këmbët e rregullueshme të tastierës.
Demension: 454 × 153 × 32 mm
Pesha: 585 g
Gjatësia e kabllit: 150 cm
Porta: USB
Sensor: Optik
Rezolucioni: 1000 DPI
Demension: 119 × 62 × 37 mm
Pesha: 86 g
Gjatësia e kabllit: 150 cm
Porta: USB

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Tastiere dhe Mouse A4TECH KRS-8572”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products