Përshkrim

Tastiera dhe Mouse me Wifi mundëson përdorim në të gjitha sipërfaqet pa nevojën e kabullit dhe redukton mirëmbajtjen e pajisjes.

Lidhës: USB
Frekuenca: 2.4G Hz
Këmbët e rregullueshme të tastierës
Bateria: 2 bateri AAA
Permasat: 456 × 150 × 28mm
Pesha: 564 g
Mouse: G3-200N
Raporti: 125 Hz
Sensor: Optik (Infrared)
Rezolucioni: 1000 DPI
Bateria: 1 AA
Permasat: 107 × 61 × 39 mm
Pesha: 90 g

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Tastiere + Mouse me Wireless A4TECH 4200N”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products