Përshkrim

Tastiera dhe Mouse me Wifi mundëson përdorim në të gjitha sipërfaqet pa nevojën e kabullit dhe redukton mirëmbajtjen e pajisjes.

Lidhës: USB
Frekuenca: 2.4G Hz
Gama e operimit: 10 – 15 m
Këmbët e rregullueshme të tastierës
Bateria: 2 AAA
Demension: 454 × 153 × 29 mm
Pesha: 590 g
Mouse: G9-500F
Teknologjia e sensorëve: Optik (Infrared)
Rezolucioni: 1000 DPI
Bateria: 1 AA
Demension: 105 × 67 × 39 mm
Pesha: 90 g

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Tastiere + Mouse me Wireless A4TECH 6300F”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products