Përshkrim

Tastiera dhe Mouse me Wifi mundëson përdorim në të gjitha sipërfaqet pa nevojën e kabullit dhe redukton mirëmbajtjen e pajisjes.

Lidhës: USB.
Frekuenca: 2.4G Hz.
Gama e operimit: 10 – 15 m.
Këmbët e rregullueshme të tastierës.
Bateria: 2 AAA
Demension: 453 × 152 × 29 mm
Pesha: 590 g
Mouse: G3-630N
Sensor: Optik (Infrared)
Rezolucioni: 1000 DPI
Bateria: 1 AA
Demension: 101,3 × 63,6 × 38,7 mm
Pesha: 90 g )

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Tastiere + Mouse me Wireless A4TECH 7100N”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products