Tave pjekje First Austria FA-5109-2

4,990 L

Shitur nga: ShoppingTV

10 in stock

  • Me termostat qe ben kontrollin e energjise.
  • Veshje jo-ngjitese
  • Me 5 nivele gradimi te nxehtesise.
  • Kapak qelqit te temperuar.
  • Diameter i taves 42 cm dhe thellesi 7 cm
  • Fuqia 1500 W.

Tave First Austria per nje pjekje sa me te shpejte.

Pastrohet lehte fale siperfaqes speciale te lemuar kunder ngjitjes.

Me termostat qe ben kontrollin e energjise.

Veshje jo-ngjitese

Me 5 nivele gradimi te nxehtesise.

Kapak qelqit te temperuar.

Diameter i taves 42 cm dhe thellesi 7 cm

Fuqia 1500 W.

 

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Tave pjekje First Austria FA-5109-2”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Address:
  • 4.75 4.75 rating from 12 reviews

Menu

Tave pjekje First Austria FA-5109-2