Përshkrim

Tave First Austria per nje pjekje sa me te shpejte.

Pastrohet lehte fale siperfaqes speciale te lemuar kunder ngjitjes.

Me termostat qe ben kontrollin e energjise.

Veshje jo-ngjitese

Me 5 nivele gradimi te nxehtesise.

Kapak qelqit te temperuar.

Diameter i taves 42 cm dhe thellesi 7 cm

Fuqia 1500 W.

 

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Tave pjekje First Austria FA-5109-2”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products