Përshkrim

Pjekese pice Zilan

Me shtresë alumini dhe bazë çeliku të karbonit

Diametri i taves është 38cm

Me kapak të plotë xhami

Termostat per temperaturë te rregullueshme

Fuqia: 1500W

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Tave pjekje Zilan ZLN7870”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products