Tavolina “EDUSYSTEM CAROTINA MY ACTION TABLE”

3,390 L

Sold By: Serxhio

In stock

Kodi: LISE50925

EDUSYSTEM CAROTINA MY ACTION TABLE ED INGLESE

Nje set i pasur dhe gjitheperfshires per parashkolloret.
E bere me material te plastikes shume cilesore dhje kartave prej kartoni te trashe kjo loje do te edukoje dhe argetoje femijet tuaj pafund.
Femija me kete loje edukattive do te mesoje numrat, shkronjat, ngjyrat, format dhe te zhvilloje aftesite logjike.

Produkt i cilesise se larte!
Made in Italy!

Be the first to review “Tavolina “EDUSYSTEM CAROTINA MY ACTION TABLE””

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Vendor: Serxhio
  • 4.08 4.08 rating from 12 reviews

Menuja kryesore

Tavolina "EDUSYSTEM CAROTINA MY ACTION TABLE"

3,390 L

Add to Cart