Përshkrim

EDUSYSTEM CAROTINA MY ACTION TABLE ED INGLESE

Nje set i pasur dhe gjitheperfshires per parashkolloret.
E bere me material te plastikes shume cilesore dhje kartave prej kartoni te trashe kjo loje do te edukoje dhe argetoje femijet tuaj pafund.
Femija me kete loje edukattive do te mesoje numrat, shkronjat, ngjyrat, format dhe te zhvilloje aftesite logjike.

Produkt i cilesise se larte!
Made in Italy!

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Tavolina “EDUSYSTEM CAROTINA MY ACTION TABLE””

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products