Përshkrim

  • Tavoline e vogel portative per te hekurosur me lehtesi kurdo dhe kudo qe te jeni.
  • Ideale per te hekurosur çdo lloj rrobe qe deshironi, duke filluar nga kemishat, pantallonat, bluzat dhe me shume.
  • Mjaft praktike dhe e thjeshte ne perdorim.
  • E pershtatshme per perdorim ne shtepi, konvikt, ne apartamente, hotele.
  • Me kembe te palosshme, duke e bere te vendoset lehtesisht ne vende te vogla.
  • Nuk ze shume hapesire dhe do te shmangni rremujen ne shtepi
  • Fale ndertimit te qendrueshem te kembeve e ben perdorimin e saj mjaft komode dhe praktike.
  • Mund ta vendosni siper krevatit, divanit apo tavolines per te hekurosur me lehtesi ne çdo moment.

 

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Tavoline Hekurosje Portative”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products