Përshkrim

Tavoline Hekurosje Zilan ZLN2043

Lartësi të rregullueshme dhe të pajisur me bazat.

Mbajtese Hekuri

Rezistente e perbere me microfiber.

Dimensionet: 36 x 112 cm.

Pesha: 4.25kg

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Tavoline Hekurosje Zilan ZLN2043”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products