Përshkrim

Tavoline Hekurosje Zilan ZLN4535

Lartësi të rregullueshme dhe të pajisur me bazat.

Mbajtese Hekuri

Rezistente e perbere me microfiber.

Dimensionet : 42 x 114 cm.

Pesha : 5 kg.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Tavoline Hekurosje Zilan ZLN4535”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products