Përshkrim

Tavoline Nderrimi + Vaske Cambio Cam

  1. Pjesa e siperme e tavoline te nderrimit eshte e veshur me material te bute dhe te papershkueshem nga uji,  me pjeset anesore te ngritura per te prarandaluar renien.
  2. Tavolina permban edhe vasken per larjen e femijes.
  • E pershtatshme per femije 0-15 kg
  • Me dy vende te ndryshme  pershtatura njeri per femijet 0-6 dhe tjetri per 6-12 muajsh.
  • Hapsire te posacme per te vendosur produktet higjenike.
  • Ka forme anatoimike dhe me shtrese te gomuar per rehatine e bebes tuaj.
  • Me tub shkarkim per te derdhur ujin me lehtesi.
  • Skeleti eshte i pajisur me rrota me sistem frenimi ( bllokimi).
  • Permasat  e hapur 95x54x104 cm dhe e mbyllur 83x31x93 cm

Zgjidhja e duhur per prinderit, lahet lehte.

 

 

 

 

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Tavoline Nderrimi + Vaske Cambio Cam”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products