Tavoline Nderrimi + Vaske Cambio Cam

13,490 L

Sold By: ShoppingTV

in stock

Kodi: K62-78

Tavoline Nderrimi + Vaske Cambio Cam

 1. Pjesa e siperme e tavoline te nderrimit eshte e veshur me material te bute dhe te papershkueshem nga uji,  me pjeset anesore te ngritura per te prarandaluar renien.
 2. Tavolina permban edhe vasken per larjen e femijes.
 • E pershtatshme per femije 0-15 kg
 • Me dy vende te ndryshme  pershtatura njeri per femijet 0-6 dhe tjetri per 6-12 muajsh.
 • Hapsire te posacme per te vendosur produktet higjenike.
 • Ka forme anatoimike dhe me shtrese te gomuar per rehatine e bebes tuaj.
 • Me tub shkarkim per te derdhur ujin me lehtesi.
 • Skeleti eshte i pajisur me rrota me sistem frenimi ( bllokimi).
 • Permasat  e hapur 95x54x104 cm dhe e mbyllur 83x31x93 cm

Zgjidhja e duhur per prinderit, lahet lehte.

 

 

 

 

Be the first to review “Tavoline Nderrimi + Vaske Cambio Cam”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

 • Store Name: ShoppingTV
 • Vendor: ShoppingTV
 • Address:
 • 4.14 4.14 rating from 44 reviews

Menu

Tavoline Nderrimi + Vaske Cambio Cam

13,490 L

Add to Cart