Përshkrim

Tavoline Ndrimi per femijet Babyblock – Cam

E thjeshte dhe shume praktike.

Vendose fare lehte mbi krevatin e femijes tuaj dhe i sigur fal kapseve qe bejne te mundur instalimin e mim tavolines ne krevatin e femijes.

E bute dhe shume e rehatshme.

Ze shume pak hapsire ne ambjentin tuaj.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Tavoline ndrimi per femijet Babyblock – Cam”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products