Description

Marka: XIAOMI Mi TV P1 32″
Madhësia: 32″
Procesori: MSD6683
CPU: CA53 x 4, deri në 1.2 GHz
GPU: Mali 470 MP3
Sistem Operativ: Android TV™ 9
RAM: 1.5 GB
ROM: 8 GB
Fuqia: 45 W
Tensioni: 100~240V~50/60Hz
Bluetooth 5.0
Wi-Fi 2.4 GHz/5 GHz
HDMI x 3 (1 portë me ARC
Lloji i ekranit: HD
Rezolucioni: 1366 x 768
Gama e ngjyrave: NTSC 64% (Tip), BT709 90% (Tip), DCI-P3 72% (Tip)
Thellësia e ngjyrës: 16.7M 8-bit
Shpejtësia e rifreskimit: 60 Hz
Këndi i shikimit: 178°(H)/178°(V)
Altoparlanti (Dalja e zërit): 5 W + 5 W
Mbështet Dolby Audio™ dhe DTS-HD®
Formatet e mbështetura të videos: VP8/VP9, MJPEG, MPEG1/2
Formatet e mbështetura audio: Dolby, DTS, FLAC, AAC, OGG
Formatet e mbështetura të imazhit: PNG, Gif, JPG, Bmp
Modaliteti i figurës:Standard, Vivid, Sport, Film, Monitor, modalitet HDR, etj.
Modaliteti i zërit: Standard, Film, Lajme, Lojë,
USB 2.0 x 2Përbërë në (AV)Slot CI
Ethernet (Lan)
Foleja e kufjeve 3,5 mm x 1
Sistemi i transmetimit: DVB-T2/C, DVB-S2
Ekran i pakufishëm pa korniza
Ngjyra: E zezë
Qëndrim: Dyfish
Butoni i energjisë (në fund të televizorit)
Dimensionet duke përfshirë bazën (J x P x H): 733 x 180 x 479 mm
Dimensionet pa përfshirë bazën (J x P x H): 733 x 80 x 435 mm
Madhësia e paketimit (L x P x H): 830 x 128 x 520 mm
Pesha duke përfshirë bazën: 3,9 kg + 45 g
Pesha pa përfshirë bazën: 3.9 kg
Pesha e paketimit: 5.2 kg
Temperatura e funksionimit: 0℃~40℃
Lagështia 20% ~ 80%
Temperatura e ruajtjes -15℃~45℃
Lagështia relative <80%
Telekomanda Bluetooth 360° x 1

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Be the first to review “Televizor Xiaomi Smart Mi TV P1 32″”

Your email address will not be published.

You have to login to add images.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ShoppingTV 4.73 (11 Reviews)
  • Address:
Visit Store
More Products