Përshkrim

Marka: XIAOMI Mi TV P1 32″
Madhësia: 32″
Procesori: MSD6683
CPU: CA53 x 4, deri në 1.2 GHz
GPU: Mali 470 MP3
Sistem Operativ: Android TV™ 9
RAM: 1.5 GB
ROM: 8 GB
Fuqia: 45 W
Tensioni: 100~240V~50/60Hz
Bluetooth 5.0
Wi-Fi 2.4 GHz/5 GHz
HDMI x 3 (1 portë me ARC
Lloji i ekranit: HD
Rezolucioni: 1366 x 768
Gama e ngjyrave: NTSC 64% (Tip), BT709 90% (Tip), DCI-P3 72% (Tip)
Thellësia e ngjyrës: 16.7M 8-bit
Shpejtësia e rifreskimit: 60 Hz
Këndi i shikimit: 178°(H)/178°(V)
Altoparlanti (Dalja e zërit): 5 W + 5 W
Mbështet Dolby Audio™ dhe DTS-HD®
Formatet e mbështetura të videos: VP8/VP9, MJPEG, MPEG1/2
Formatet e mbështetura audio: Dolby, DTS, FLAC, AAC, OGG
Formatet e mbështetura të imazhit: PNG, Gif, JPG, Bmp
Modaliteti i figurës:Standard, Vivid, Sport, Film, Monitor, modalitet HDR, etj.
Modaliteti i zërit: Standard, Film, Lajme, Lojë,
USB 2.0 x 2Përbërë në (AV)Slot CI
Ethernet (Lan)
Foleja e kufjeve 3,5 mm x 1
Sistemi i transmetimit: DVB-T2/C, DVB-S2
Ekran i pakufishëm pa korniza
Ngjyra: E zezë
Qëndrim: Dyfish
Butoni i energjisë (në fund të televizorit)
Dimensionet duke përfshirë bazën (J x P x H): 733 x 180 x 479 mm
Dimensionet pa përfshirë bazën (J x P x H): 733 x 80 x 435 mm
Madhësia e paketimit (L x P x H): 830 x 128 x 520 mm
Pesha duke përfshirë bazën: 3,9 kg + 45 g
Pesha pa përfshirë bazën: 3.9 kg
Pesha e paketimit: 5.2 kg
Temperatura e funksionimit: 0℃~40℃
Lagështia 20% ~ 80%
Temperatura e ruajtjes -15℃~45℃
Lagështia relative <80%
Telekomanda Bluetooth 360° x 1

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Televizor Xiaomi Smart Mi TV P1 32″”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products