Description

Madhësia: 43″
Sistem Operativ: Android TV™ 10
Procesori: MediaTek MT9611
CPU: Quad A55, deri në 1.5 GHz
GPU: Mali G52 MP2
RAM: 2 GB
ROM: 16 GB
Lloji i ekranit: 4K UHD
Rezolucioni: 3840 x 2160
Sistemi i transmetimit: DVB-T2/C, DVB-S2
Bluetooth 5.0Wi-Fi 2.4 GHz/5 GHz
Gama e ngjyrave: NTSC 72% (tip), DCI-P3 78% (tip), BT709 95% (tip)
Thellësia e ngjyrave: 1,07 miliardë (8-bit + FRC)
Shpejtësia e rifreskimit: 60 Hz
MEMC: Po, 60 Hz
Këndi i shikimit: 178°(H)/178°(V)
Dolby Vision®HDR10HLG
Altoparlanti (Dalja e zërit): 10 W + 10 W
Mbështet Dolby Audio™ dhe DTS-HD®
Formatet e mbështetura të videos:AV1, H.265, H.264, H.263, VP8/VP9, MPEG1/2, MJPEG
Formatet e mbështetura audio:Dolby, DTS, FLAC, AAC, AC4, OGG, MPEG-I, MPEG-II, etj.
Formatet e mbështetura të imazhit:PNG, Gif, JPG, Bmp
Modaliteti i figurës:Standard, Vivid, Sport, Film, Monitor, modalitet HDR, etj.
Modaliteti i zërit: Standard, Film, Lajme, Lojë, Me porosi
HDMI x 3 (1 portë me eARC)USB 2.0 x 2Përbërë në (AV)Slot CI
Ethernet (Lan)
Dalje audio dixhitale optike
Foleja e kufjeve 3,5 mm x 1
Ekran i pakufishëm pa korniza
Ngjyra: e zezë
Butoni i energjisë (në fund të televizorit)
Drita e njoftimit LED
Ndërprerësi i heshtjes së mikrofonit
Dimensionet duke përfshirë bazën (J x P x H): 962 x 205 x 625 mm
Dimensionet pa përfshirë bazën (J x P x H): 962 x 85 x 556 mm
Madhësia e paketimit (L x P x H): 1070 x 140 x 650 mm
Pesha duke përfshirë bazën: 7.4 kg
Pesha pa përfshirë bazën: 7.3 kg
Pesha e paketimit: 9.8 kg

 

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Be the first to review “Televizor Xiaomi Smart Mi TV P1 43″”

Your email address will not be published.

You have to login to add images.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ShoppingTV 4.73 (11 Reviews)
  • Address:
Visit Store
More Products