Përshkrim

Madhësia: 43″
Sistem Operativ: Android TV™ 10
Procesori: MediaTek MT9611
CPU: Quad A55, deri në 1.5 GHz
GPU: Mali G52 MP2
RAM: 2 GB
ROM: 16 GB
Lloji i ekranit: 4K UHD
Rezolucioni: 3840 x 2160
Sistemi i transmetimit: DVB-T2/C, DVB-S2
Bluetooth 5.0Wi-Fi 2.4 GHz/5 GHz
Gama e ngjyrave: NTSC 72% (tip), DCI-P3 78% (tip), BT709 95% (tip)
Thellësia e ngjyrave: 1,07 miliardë (8-bit + FRC)
Shpejtësia e rifreskimit: 60 Hz
MEMC: Po, 60 Hz
Këndi i shikimit: 178°(H)/178°(V)
Dolby Vision®HDR10HLG
Altoparlanti (Dalja e zërit): 10 W + 10 W
Mbështet Dolby Audio™ dhe DTS-HD®
Formatet e mbështetura të videos:AV1, H.265, H.264, H.263, VP8/VP9, MPEG1/2, MJPEG
Formatet e mbështetura audio:Dolby, DTS, FLAC, AAC, AC4, OGG, MPEG-I, MPEG-II, etj.
Formatet e mbështetura të imazhit:PNG, Gif, JPG, Bmp
Modaliteti i figurës:Standard, Vivid, Sport, Film, Monitor, modalitet HDR, etj.
Modaliteti i zërit: Standard, Film, Lajme, Lojë, Me porosi
HDMI x 3 (1 portë me eARC)USB 2.0 x 2Përbërë në (AV)Slot CI
Ethernet (Lan)
Dalje audio dixhitale optike
Foleja e kufjeve 3,5 mm x 1
Ekran i pakufishëm pa korniza
Ngjyra: e zezë
Butoni i energjisë (në fund të televizorit)
Drita e njoftimit LED
Ndërprerësi i heshtjes së mikrofonit
Dimensionet duke përfshirë bazën (J x P x H): 962 x 205 x 625 mm
Dimensionet pa përfshirë bazën (J x P x H): 962 x 85 x 556 mm
Madhësia e paketimit (L x P x H): 1070 x 140 x 650 mm
Pesha duke përfshirë bazën: 7.4 kg
Pesha pa përfshirë bazën: 7.3 kg
Pesha e paketimit: 9.8 kg

 

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Televizor Xiaomi Smart Mi TV P1 43″”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products