Përshkrim

Kjo tende do te krijoje nje ambjent te mrekullueshem per te argetuar femijet tuaj.
Vendi ideal per te kaluar mbasditet, per te lexuar nje liber apo per te bere party me bizhama me miqte e tyre.

Femijet mund te keni vendin e tyre te frymezimit, rrisin kreativitetin dhe imagjinaten e tyre.

Praktike dhe shume e kendeshme per ta pozicionuar ne cepin e dhomes.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Tende per femije”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products