Përshkrim

Vorba përmban një larmi mineralesh që përmirësojnë shijen e ushqimit.

I reziston zjarrit me temperaturë të lartë dhe nxehtësive të ndryshme.

Sipërfaqe e lëmuar, e lehtë për t’u pastruar në ujë dhe nga yndyrat.

E përshtatshme për soba elektrike, soba me gaz, soba elektrike qeramike etj.

Mund të jetë një dhuratë perfekte për çdo amvisë.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Tenxhere Balte *VORBE* 2.7L/3.4L/4.8L”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products