Tenxhere / Friteze me veshje guri 26 cm

1,490 L

Shitur nga: ShoppingTV-pm1

10 in stock

Kodi:K133-29

Tenxhere dhe Friteze Stir/Fry pan

Diametri i tenxheres 26 cm

Me rrjete qe mund ta perdorni si tenxhere dhe friteze.

Kapak qelqi.

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Tenxhere / Friteze me veshje guri 26 cm”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Address:
  • No ratings found yet!

Menu

Tenxhere / Friteze me veshje guri 26 cm