Përshkrim

Tenxhere dhe Friteze Stir/Fry pan

Diametri i tenxheres 26 cm

Me rrjete qe mund ta perdorni si tenxhere dhe friteze.

Kapak qelqi.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Tenxhere / Friteze me veshje guri 26 cm”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products