Përshkrim

Tenxhere Inoksi me diameter 24 cm.

Kapaciteti i tenxheres 5L

Nje produkt per gatime te shpejta dhe me shije i cili nuk duhet te mungoje ne kuzhinen tuaj.

Perdorim te gjere ne kuzhinen tuaj.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Tenxhere Inoksi Kaisa Villa 24 cm”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products