Përshkrim

5 veçori të integruara sigurie (kyçja automatike e kapakut, lehtësimi automatik i presionit, heqja e presionit, kufiri i temperaturës, i sigurt në temperaturë ultra të lartë)

Kapacitet i madh 6L

Kohëmatësi i vonesës 24-orëshe

Kursimi i kohës dhe energjisë. 70% më shpejt se gatimi konvencional

Gatimi hermetik ruan lëndët ushqyese dhe shijen origjinale

Mbajeni ushqimin të nxehtë për 12 orë

Enë e brendshme e lyer me lyerje jo ngjitëse e lehtë për t’u pastruar

Dorezë e sigurt që mbyllet

Pajisja e integruar e mbrojtjes nga nxehtësia

Pllakë Ngrohëse 360°

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Tenxhere Multicooker Dessini 10n1”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products