Përshkrim

Qe gatimet tuaja te kene shije.

Gatuani cdo gje, supe, rizoto, mish, peshk dhe gjellera te ndryshme.

Tasi i gatimit kunder ngjitjes se ushqimit.

Mbrojtje e sigurise per mbinxehjen.

Mban te ngrohte ushqimin dhe pas perfundimit te gatimit, ne temperature 70-80 grade celcius.

Gatimi me presion ruan shijen dhe vlerat ushqyese.

Ekrani elektronik tregon kohen e cdo proces gatimi pa qene e nevojshme prezenca juaj gjate gjithe kohes.

💥Kapaciteti 6 Litra e mjaftueshme per cdo familje.
💥Fuqia 1000 W
💥Tasi i gatimit kundra ngjitjes se ushqimit.
💥Mbrojtje te sigurte nga mbinxehja.
💥Mban ushqimin te ngrohte edhe pas perfundimit te gatimit.
💥Gatimi me presion ruan shijen dhe vlerat e ushqimit.
💥Ekrani elektronik tregon kohen e cdo proces gatimi pa qene e nevojshme prezenca juaj gjate gjithe kohes.

 

 

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Tenxhere Multicooker Hoffman 25ne1”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products