Description

Perfekte per shumellojshmeri gatimesh ne kuzhinen tuaj si: supe, mish, oriz, emblesira apo gatime me avull.

E lehtë për t’u përdorur, menu e përshtatshme.

Kontroll i programueshëm i temperaturës dhe presionit.

Funksioni i shtyrjes së fillimit 24 orë.

Funksioni i mbajtjes së pjatës të ngrohtë deri në 12 orë.

Veshja jongjitëse parandalon ngjitjen e produkteve në fund të enëve dhe lehtëson nxjerrjen e tyre nga tasi.

Dizajn ergonomik.

Tasi i brendshëm mund të lahet në makinë larëse enësh.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Be the first to review “Tenxhere Multicooker Sonifer 5L”

Your email address will not be published.

You have to login to add images.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Damiano 4.63 (8 Reviews)
  • Store Name: smart-shoppingtv
  • Address:
Visit Store
More Products