Përshkrim

Perfekte per shumellojshmeri gatimesh ne kuzhinen tuaj si: supe, mish, oriz, emblesira apo gatime me avull.

E lehtë për t’u përdorur, menu e përshtatshme.

Kontroll i programueshëm i temperaturës dhe presionit.

Funksioni i shtyrjes së fillimit 24 orë.

Funksioni i mbajtjes së pjatës të ngrohtë deri në 12 orë.

Veshja jongjitëse parandalon ngjitjen e produkteve në fund të enëve dhe lehtëson nxjerrjen e tyre nga tasi.

Dizajn ergonomik.

Tasi i brendshëm mund të lahet në makinë larëse enësh.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Tenxhere Multicooker Sonifer 5L”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products