Përshkrim

Kjo tenxhere me gatim te ngadaltë prej 3,5 litrash prej inoksi ofron opsione gatimi pa probleme dhe ju lejon të prodhoni ushqime të shijshme shtëpie për darka individuale ose familje të vogla.

Tenxherja prej qeramike mund të hiqet nga trupi kryesor i tenxheres së ngadaltë, duke ju lejuar ta çoni në tavolinë gati për servirje dhe gjithashtu është e sigurt në larje enësh.

Tenxherja me gatim te  ngadaltë përmban gjithashtu një kapak qelqi transparent që ju lejon të mbani një sy mbi ushqimin gjatë gatimit.

Kjo tenxhere e ngadaltë kompakte përmban 3 cilësime të temperaturës që të gjitha ofrojnë një përvojë gatimi të veçantë.Gatimi me temperature te  Lartë Hight do të gatuajë ushqimin për 2-4 orë, Low do të gatuajë ushqimin për 6-8 orë dhe Keep Warm thjesht do ta mbajë ushqimin të nxehtë derisa të jeni gati për ta ngrënë.

Kjo tenxhere me gatim te ngadaltë është e përkryer për të bërë kerri, zierje, tavë, supa, pjekje në tenxhere dhe madje edhe ëmbëlsira të shijshme si crumble, brownies dhe këpucarë.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Tenxhere Per Gatim Te Ngadalte”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products