Përshkrim

Kursen energji dhe kohë për gatim dhe ruan lëndë ushqyese

Guarnicioni i silikonit për tolerancë maksimale ndaj nxehtësisë

Me shumë përdorime në një tenxhere, zierje në avull, zierje, zierje, zierje e ushqyeshme dhe e shijshme, gatim i shpejtë

Valvula e sigurisë, e lehtë për t’u pastruar

Kompresim tredimensional, kursim energjie dhe kursim kohe

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Tenxhere Presioni Kaisa Villa 7L KV-907”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products