Termus ushqimi me nje Kat

590 L990 L (-40%)

Sold By: ShoppingTV

In stock

Kodi: kk-02

Pershkrimi

Termus nje katesh per ushqimet tuaja, ai ne brendesi ka veshje inoksi dhe mbyllje hermetike.

Kapaciteti: 0.7 L

Me elemente jo-toksik, nuk ndryshon shijen e ushqimeve tuaja, i ruan ato te fresketa.

Nuk mban aromen e ushqimeve kur e lani.

Nuk ka me mire se te ushqeheni shendetshem dhe pa shpenzuar.

Reviews (0)

Be the first to review “Termus ushqimi me nje Kat”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Info

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: shoppadmin
  • Address:
  • 4.00 4.00 rating from 26 reviews

More Products

Shop By Departments

Shopping Cart

No products in the cart.