Përshkrim

Termus nje katesh per ushqimet tuaja, ai ne brendesi ka veshje inoksi dhe mbyllje hermetike.

Kapaciteti: 0.7 L

Me elemente jo-toksik, nuk ndryshon shijen e ushqimeve tuaja, i ruan ato te fresketa.

Nuk mban aromen e ushqimeve kur e lani.

Nuk ka me mire se te ushqeheni shendetshem dhe pa shpenzuar.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Termus ushqimi me nje Kat”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products