Përshkrim

Termus per makine me kapacitet 6 litra per ngrohje dhe ftohje.

Termusi eshte i perbere me rrip qe mund të mbahen në shpatull.

Ideal për pije, ushqime dhe vakte kur shkoni ne kapming ose kur udhetoni.

Perdoret per ftohje dhe ngrohje.

Per ftohje ne temperature 15-25 ℃.

Ndërsa ngrohje, ajo është në gjendje të arrijë 60 ℃ ± 5 ℃

Punon me 12 V.

Specifikimet:

Kapaciteti: 6L

Tensioni i hyrjes: 12V

Permasat e termusit: 32.5 x 18 x 27 cm

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Termus elektrik per makine 6 Litra”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products