Përshkrim

Termus elektrik udhetimi me kapacitet deri ne 12 Litra

Mini frigorifer 2 në 1 per te ftohur dhe të ngrohur.

Frigorifer i freskët në verë, ushqim i ngrohtë në dimër.

Tensioni DC 12V

Fuqia 60W.

Efekti i ftohtë deri 10-20 gradë Celsius nën temperaturën e ambientit.

Efekti i ngrohte: deri në 60-65 gradë Celsius.

Karikues per makine dhe përdorimit per shtëpine.

Pajisur me dorezë portative për transport të lehtë.

Ideale për shtëpi, zyrë, makinë dhe kur udhetoni.

Specifikimet:
– Kapaciteti: 12L
– Efekti i Ftohtë: 10-20 ℃
– Efekti Hot: 60-65 ℃
– Fuqia: 60W
– Voltage: DC 12V (për makinën) / AC 220-240V (për shtëpi)
– Madhësia: Afërsisht. 37x28x28cm.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Termus elektrik per makine 12 Litra”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products