Termus Inox per Lengje 2L

1,690 L

Shitur nga: ShoppingTV-pm1

10 in stock

Materiali: Çelik inox
Kapaciteti:2l
Ngjyra:e argjende
Diametri dhe gjatësia:13.8×36.7cm
Mban të nxehtë dhe të ftohtë deri në 24 orë

Kodi: K139-194 Kategoritë: ,

Shishja  termus është bërë nga materiali inoks i cilësisë ushqimore.
Eshtë kundër korrozionit dhe parandalimit të ndryshkut, me kapak tenxhere PP të klasës ushqimore.
Eshtë i sigurt dhe mund t’i rezistojë temperaturës së lartë, pa metale të rënda, pa substanca toksike dhe  i shëndetshëm për t’u përdorur.
Enë e izoluar me cilësi të lartë dhe performancë të lartë për ruajtjen e lëngjeve të nxehtë dhe të ftohtë, e përshtatshme për çaj, kafe, uje dhe pije te ndryshme
E lehtë për t’u përdorur: eshte një buton që shtyp për të derdhur kafenë.Gryka e termusit ka dizanjin e gojes se pinguinit, Hapja e madhe të grykës së termusit e bën mbushjen dhe pastrimin e lehtë
Procesi i saldimit me vakum pa bisht dhe trajtimet e veçanta të mureve të brendshme dhe të jashtme e bëjnë atë të ketë performancë të mirë termoizoluese dhe mund të mbahet për 12-24 orë ose më shumë.

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Termus Inox per Lengje 2L”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Address:
  • No ratings found yet!

Menu