Përshkrim

Termus Plazhi

Kapaciteti: 25 dhe 32 Litra

2 pllaka akulli te perfshira

Informacion shtesë

Kapaciteti

25L, 32L

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Termus Plazhi 25-32 L”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products