Përshkrim

Termus Shishe Inoksi 0.75 L.

Ju vjen bashke me goten qe perdoret dhe si kapak per shishen.

Mban lengjet ne temperaturen qe ju i vendosni.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Termus Shishe Inoksi 0.75 L”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products