Përshkrim

E bërë nga çelik inox të cilësisë së ushqimit të brendshëm dhe të jashtëm plastik, është pa BPA, jo toksik, nuk ndryshket kurrë dhe  ruan aromat, ju mund ta shijoni vaktin tuaj pa u shqetësuar.

Ushqimet e shëndetshme në enët e drekës do të duken joshëse dhe të shijshme

Me pamje në modë dhe dorezë portative për të mbajtur ushqimin kudo.

E përkryer për piknik, udhëtim rrugor dhe kamping etj.

Dizajni unik i vrimës së ventilimit, hapja e parë kur valvula është më e lehtë për t’u hapur.

 

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Termus Ushqimi 900ML”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products