Përshkrim

Paisja për tharjen e këpucëve shtëpiake, tharja e këpucëve+ sterilizimi+ këpucët e ngrohta tre-në-një, mund të thajë shpejt këpucët, të sterilizojë, të heqë lagështirën dhe të deodorojë në mënyrë efektive dhe të mbrojë shëndetin e këmbëve të të gjithë familjes.
Shpërndarja poroze e nxehtësisë, rrethimi 360°, tharja e këpucëve në të gjitha drejtimet, ruajtja e temperaturës brenda këpucëve, thithja e lagështirës dhe sterilizimi, mbani këpucët tuaja të thata dhe të rehatshme.
PTC vazhdon të ngrohë në mënyrë të barabartë, ngrohje me temperaturë konstante, tharje të shpejtë të këpucëve pa dëmtuar këpucët, të përshtatshme për këpucë me materiale dhe trashësi të ndryshme në katër stinë.
Sterilizimi ultravjollcë: shkatërron mjedisin jetësor të baktereve, largon erën, pengon rritjen e mikroorganizmave dhe arrin efektin e sterilizimit dhe heqjes së erës.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Thares Kepucesh Elektrik Me Llampe Ultra Violet”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products