Përshkrim

Furça është projektuar me fije najloni  e cila është e lehtë për të krehur flokët e ngatërruar dhe për të kapur më mirë flokët, duke reduktuar rënien e flokëve.
Teknologjia e joneve: Jonet negative mund të ngopin rrjedhën e ajrit për të zvogëluar madhësinë e pikave të ujit, duke përshpejtuar kështu shpejtësinë e tharjes dhe duke ndihmuar në reduktimin e kërcitjes dhe elektricitetit statik.
Dizajni unik: Dizajni unik i furçës ovale i krehësit me ajër të nxehtë i bën flokët të lëmuar, dhe skajet e rrumbullakosura mund të krijojnë kaçurrela të lëmuara dhe majat kaçurrela, të përshtatshme për të gjitha llojet e flokëve.
Përparësitë: Dizajni unik i ventilimit mund të përshpejtojë shpejtësinë e tharjes dhe të rrisë mbulimin, dhe një sërë cilësimesh ngrohëse janë të përshtatshme për lloje të ndryshme flokësh, duke i bërë flokët tuaj më të butë.
Paketa përmban: Një krehër me ajër të nxehtë me jon negativ, një manual udhëzimi dhe një fuqi tharjeje prej 1000 vat, e cila mund të përdoret për tharjen e flokëve, stilimin dhe kujdesin e përditshëm të flokëve
Thajini flokët në pjesë, 3-4 nga secila anë, në varësi të trashësisë
Filloni në zonën e rrënjës dhe rrëshqitni deri në skajet, duke rrotulluar furçën
Përdorni cilësimin mesatar në të lartë në varësi të preferencës
Përfundoni zbutjen e flokëve duke përdorur cilësimin e ulët

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Tharëse dhe Stilues Flokësh”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products