Description

Furça është projektuar me fije najloni  e cila është e lehtë për të krehur flokët e ngatërruar dhe për të kapur më mirë flokët, duke reduktuar rënien e flokëve.
Teknologjia e joneve: Jonet negative mund të ngopin rrjedhën e ajrit për të zvogëluar madhësinë e pikave të ujit, duke përshpejtuar kështu shpejtësinë e tharjes dhe duke ndihmuar në reduktimin e kërcitjes dhe elektricitetit statik.
Dizajni unik: Dizajni unik i furçës ovale i krehësit me ajër të nxehtë i bën flokët të lëmuar, dhe skajet e rrumbullakosura mund të krijojnë kaçurrela të lëmuara dhe majat kaçurrela, të përshtatshme për të gjitha llojet e flokëve.
Përparësitë: Dizajni unik i ventilimit mund të përshpejtojë shpejtësinë e tharjes dhe të rrisë mbulimin, dhe një sërë cilësimesh ngrohëse janë të përshtatshme për lloje të ndryshme flokësh, duke i bërë flokët tuaj më të butë.
Paketa përmban: Një krehër me ajër të nxehtë me jon negativ, një manual udhëzimi dhe një fuqi tharjeje prej 1000 vat, e cila mund të përdoret për tharjen e flokëve, stilimin dhe kujdesin e përditshëm të flokëve
Thajini flokët në pjesë, 3-4 nga secila anë, në varësi të trashësisë
Filloni në zonën e rrënjës dhe rrëshqitni deri në skajet, duke rrotulluar furçën
Përdorni cilësimin mesatar në të lartë në varësi të preferencës
Përfundoni zbutjen e flokëve duke përdorur cilësimin e ulët

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Be the first to review “Tharëse dhe Stilues Flokësh”

Your email address will not be published.

You have to login to add images.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ShoppingTV 4.73 (11 Reviews)
  • Address:
Visit Store
More Products