Përshkrim

 

Tharese Elektrike Ushqimesh  është e përkryer për ruajtjen e ushqimeve si frutat, perimet, mishi i thartë dhe ushqimi i thatë për shpine.
Krijoni ushqime të thata për familjen, duke bërë ushqime të shëndetshme dhe të lira.
Lehtë për t’u përdorur: Ndërtuar me një buton funksional të lehtë për t’u përdorur. Zgjidhni të dehidratoheni vetëm me një klikim. Ka një sistem kontrolli të temperaturës me një maksimum prej 180 ℉.
Sipërfaqja me madhësi kompakte dhe e dukshme: Kjo tharëse ushqimore kompakte mban një formë drejtkëndore që është e përkryer për tufa me madhësi mesatare të ushqimeve të thata, duke zënë një hapësirë të vogël në tavanin tuaj. Tabaka janë të tejdukshme, gjë që ju lejon të kontrolloni procesin e tharjes.
Tharje më e shpejtë: Tubi i fuqishëm i ngrohjes dhe sistemi i qarkullimit të ajrit të nxehtë 360 gradë ofrojnë rrjedhje të qëndrueshme ajri për tharje optimale dhe nuk nevojitet rrotullim.
E LEHTE PËR PASTRIMIN DHE RUAJTJEN Tabaka që mund të lahen në enëlarëse dhe paneli prej çeliku inox do të thotë pastrim i lehtë (me një leckë të lagur ose furçë/sfungjer) pas përfundimit të tharjes së ushqimit. Makina e dehidruese  ofron një gjurmë të vogël dhe të lehtë për t’u ruajtur në dollapin tuaj.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Tharese Elektrike Ushqimesh | LEXICAL”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products