Përshkrim

Tharësja e Flokëve dhe Stilues mund ta mbajë rregulluesin e flokëve në një temperaturë të qëndrueshme dhe uniforme.
Duhen vetëm disa sekonda për t’u ngrohur shpejt në temperaturën e caktuar dhe mbaj një temperaturë konstante.

Pamja si krehër është shumë i përshtatshëm për t’u përdorur. Duhen vetëm disa minuta për të rregulluar kaçurrelat tuaja flokët dhe marrin një efekt afatgjatë.
Mund të përshtateni mtemperaturën sipas trashësisë dhe strukturës së flokëve, në mënyrë që të keni një frizurë të bukur duke mbrojtur flokët nga dëmtimi.

Temperatura më e përshtatshme mund të bëjë flokët tuaj me të shëndetshme dhe më natyrale. Temperatura e rregullueshme është e përshtatshme për të gjitha llojet e flokëve: flokë të brishtë, flokë të dëmtuar dhe flokë të shëndetshëm.

Bërja e flokëve më të shndritshme, të mëndafshta dhe pa kërcitje zbut të gjitha llojet e flokeve dhe qeramika shton shkëlqimin e tyre .

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Tharëse Flokësh dhe Stilues | V-BENZ”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products