Tharëse Flokësh dhe Stilues | V-BENZ

2,490 L

Shitur nga: ShoppingTV-pm1

10 in stock

Materiali: ABS
Fuqia: 1000 W
Tensioni: 100-240v
Elementi ngrohës: Infra të kuqe
Lloji i motorit: AC
Numri i marsheve: 3
Përdorimi: Profesional

Tharësja e Flokëve dhe Stilues mund ta mbajë rregulluesin e flokëve në një temperaturë të qëndrueshme dhe uniforme.
Duhen vetëm disa sekonda për t’u ngrohur shpejt në temperaturën e caktuar dhe mbaj një temperaturë konstante.

Pamja si krehër është shumë i përshtatshëm për t’u përdorur. Duhen vetëm disa minuta për të rregulluar kaçurrelat tuaja flokët dhe marrin një efekt afatgjatë.
Mund të përshtateni mtemperaturën sipas trashësisë dhe strukturës së flokëve, në mënyrë që të keni një frizurë të bukur duke mbrojtur flokët nga dëmtimi.

Temperatura më e përshtatshme mund të bëjë flokët tuaj me të shëndetshme dhe më natyrale. Temperatura e rregullueshme është e përshtatshme për të gjitha llojet e flokëve: flokë të brishtë, flokë të dëmtuar dhe flokë të shëndetshëm.

Bërja e flokëve më të shndritshme, të mëndafshta dhe pa kërcitje zbut të gjitha llojet e flokeve dhe qeramika shton shkëlqimin e tyre .

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Tharëse Flokësh dhe Stilues | V-BENZ”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Address:
  • No ratings found yet!

Menu

Tharëse Flokësh dhe Stilues | V-BENZ