Përshkrim

Tharese flokesh e markes DSP me furce rrotulluese.

Sherben si tharese dhe perdoret dhe per te drejtuar floket.
Voltazhi: AC 230V ~ 50 / 60Hz
Fuqia: 1000W
Tub alumini
Koha e ngrohjes: 45s në 200℃
Temperatura: 2 Shpejtësi & 3 nivele nxehtësie
Shpejtësia e rrotullimit: 22000 rpm kabllo rrotullues 360 °

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Tharese flokesh DSP me furce rrotulluese”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products