Tharese flokesh DSP me furce rrotulluese

2,590 L

Shitur nga: ShoppingTV

Out of stock

Kodi: k139-171

Tharese flokesh e markes DSP me furce rrotulluese.

Sherben si tharese dhe perdoret dhe per te drejtuar floket.
Voltazhi: AC 230V ~ 50 / 60Hz
Fuqia: 1000W
Tub alumini
Koha e ngrohjes: 45s në 200℃
Temperatura: 2 Shpejtësi & 3 nivele nxehtësie
Shpejtësia e rrotullimit: 22000 rpm kabllo rrotullues 360 °

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Tharese flokesh DSP me furce rrotulluese”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Address:
  • 4.75 4.75 rating from 12 reviews

Menu

Tharese flokesh DSP me furce rrotulluese

2,590 L