Përshkrim

Tharese flokesh Kenwood me fuqi shume te larte 5000w drejton dhe than floket tuaj per nje kohe shume te shpejte.

Ideale per perdorim profesional pasi eshte e perbere nga nje motorr shume i fuqishem

 

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Tharese Flokesh Kenwood”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products