Përshkrim

Tharese Flokesh Max Hd 4242

Zgjidhni ndermjet 2 niveleve te ndryshme te temperaturave per te arritur rezultatin e deshiruar

Mbroni floket tuaj nderkohe qe jeni duke shijuar nje tharje te shpejte dhe efektive

Buton per ajrin e ftohte

Me fuqi 1600W

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Tharese flokesh max hd”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products