Përshkrim

Tharese me fuqi 1200W me dy nivele temperature .

Ideale per floke te shkurter dhe per femije.

Dizajn ideal per tu mar me vete gjate udhetimeve tuaja pasi nuk ze vend dhe eshte praktike.

Dy nivele shpejtesie.

 

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Tharese flokesh Severin 0155”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products