10%

Ulje

Për Miss Belt

Ofertë me Kohë të Limituar

Skad: 25 Jan, 2022

Tharese flokesh Severin 0155

1,590 L

Sold By: ShoppingTV

Out of stock

Kodi: K72-1

Tharese me fuqi 1200W me dy nivele temperature .

Ideale per floke te shkurter dhe per femije.

Dizajn ideal per tu mar me vete gjate udhetimeve tuaja pasi nuk ze vend dhe eshte praktike.

Dy nivele shpejtesie.

 

Be the first to review “Tharese flokesh Severin 0155”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • 4.54 4.54 rating from 56 reviews

Menu

Tharese flokesh Severin 0155

1,590 L